Zawody OSP

Uprzejmie informuję, że nastąpiła zmiana terminów Mistrzostw Powiatu Garwolińskiego Strażaków OSP!

W dniu 13 stycznia 2019 r. od godz. 11.45 w Górznie odbędą się Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego Strażaków OSP w piłce nożnej.

Regulaminy turniejów i karty zgłoszenia można pobrać w zakładce "Do pobrania". Wypełnione karty zgłoszenia proszę przesłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (oryginały przekazujemy w dniu zawodów), lub dostarczyć do druha Jerzego Jaronia.

Ostateczne terminy przesłania zgłoszeń:

Piłka nożna - 11 stycznia 2019 r. (piątek)

Piłka siatkowa - 18 stycznia 2019 r. (piątek).

Podczas posiedzenia Prezydium ZOP ZOSP RP w Garwolinie odbyło się losowanie grup finałowych.

Piłka Nożna

Grupa I

1. OSP TROJANÓW
  2. OSP LIPÓWKI
  3. OSP GARWOLIN
  4. OSP SOKÓŁ

Grupa II

1. OSP GŁOSKÓW
  2. OSP TRZCIANKA
  3. OSP PRZYKORY
  4. OSP ŁASKARZEW

Grupa III

1. OSP RĘBKÓW
  2. OSP UNIN
  3. OSP z GMINY ŁASKARZEW
  4. PSP GARWOLIN

W dniu 20 stycznia 2019 r. od godz. 16.00 również w Górznie odbędą się Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego Strażaków OSP w piłce siatkowej.

Piłka Siatkowa

Grupa I